ВІТАЄМО Пані Анастасію зі вступом до Вищої Школи Мистецтв і Дизайну в м.Лодзь.

ВІТАЄМО Пані Анастасію зі вступом до Вищої Школи Мистецтв і Дизайну в м.Лодзь.

Zaświadczenie

В цілях безпеки самого клієнта особисті дані, такі як прізвище та номер закордонного паспорту, були видалені з документа про вступ.

Вища Школа Мистецтв і Дизайну  є унікальним недержавним вищим навчальним закладом у Польщі, з широким спектром спеціальностей, яка надає освіту в галузі архітектури, дизайну та кіно. Школа пропонує професійно-технічні програми «бакалавр та інженер» (перший цикл), «магістратура» (другий цикл), а також програми післядипломної освіти. Вища школа є однією з трьох вищих шкіл у Польщі, яка видає дипломи магістра мистецтв в галузі кіно і телебачення, зображення та фотографії. Вона також є однією з трьох вищих шкіл у Польщі з провідним незалежним факультетом дизайну, визнаним Міністерством Науки та Вищої Освіти, як життєво важливий для розвитку економіки Польщі.

Поглибленна програма навчання поставляє висококваліфікованих викладачів. Школа надає студентам лабораторії, включаючи відео та фотостудії, обладнанні найсучаснішими технологіями. Випускників готують до творчої праці в якості дизайнерів і наукових дослідників.

Наші контакти: