Комп’ютерні технології та майбутня професія

Що таке інформаційні технології? Люди, які не пов’язані з IT, швидше за все, скажуть, що це щось складне, незрозуміле і розумне. Але чи так це насправді?

Для аборигена, що не вміє читати і писати, навіть найпростіше речення буде непосильним, але коли ти володієш мовою – ти легко можеш донести навіть найскладніші думки простими й зрозумілими словами. Так само й з мовами програмування. Адже, не потрібно бути генієм, щоб навчитися читати і писати!

Простими словами, інформаційні технології – це все, що пов’язано з обробкою, зберіганням і передачею даних. І сьогодні вони оточують нас у всіх сферах життя: записна книжка в вашому телефоні – це база даних, улюблений новинний сайт – це зверстаний програмний код, бортовий комп’ютер автомобіля – спеціальна обчислювальна система. Хочемо ми того чи ні, ІТ стали невід’ємною частиною сучасного життя і займуть значне місце в суспільстві майбутнього.

IT Tehnologi

Освіта за кордоном – привілей великих розумників і багатіїв? Не вже так гадає більшість українців. І хай там як крокуємо до Європи, навчання в іноземних вищих школах для нас  Українців вже є доступним .

Із кожним роком усе більше українських випускників шкіл вступають до вищих навчальних закладів Європи. Чим краще навчатися у Польщі?   Головний плюс — тут усе прозоро. Питання хабарництва узагалі відсутнє. Оцінюють рівень знань, при цьому завжди допомагають і підтримують студентів.   Позитивним фактором , який спрямовує українську молодь їхати навчатися за кордон є відсутність корупції . Також велику роль відіграє те , що за кордоном є краща матеріально – технічна база та сама якість вищої освіти . У більшості спеціальностей навчання у Польщі дає більше практичних навичок, ніж теоретичних. Наші студенти отримують європейський диплом, за яким можна працювати у різних країнах Європи. Саме це і приваблює молодь. Навчання для іноземців є платне. Виняток — іноземці з картою поляка. Законодавство Польщі вимагає від державних вузів, щоб рік навчання вартував дві тисячі євро. Є ще одне правило: ці кошти покривають витрати на студента. Університет не може брати більше, ніж витрачає на навчання, і державні вузи не можуть заробляти на цьому. Тому на деяких факультетах із року в рік ціна поступово зменшується, наприклад, становить 1250 євро на міжнародних відносинах, чи 1500 на іноземних мовах. Чим більше іноземних студентів, тим дешевше навчання. Приватні вузи коштують дешевше, це теж залежить від напрямку. У деяких вартість становить 850-1500  євро на рік.  Але приватні вузи мають менший авторитет.

Як підтримує Польща студентів-випускників з-за кордону?  Є закон, згідно з яким іноземні студенти мають право після закінчення навчання два роки перебувати у Польщі, щоб знайти роботу. Поляки зацікавлені у цьому.

Сьогодні сфера інформаційних технологій — одна з найбільш привабливих для бажаючих зробити кар’єру. Кваліфікований IT-фахівець не шукає роботу, а обирає між компаніями, що пропонують високу зарплату, соціальний пакет та можливість постійно підвищувати кваліфікацію і будувати успішну кар’єру. IT, тобто інформаційні технології, — це величезна сфера, в якій існує маса професій. Існує стереотип, що всі айтішники – це програмісти, але це не так. IТ-галузь об’єднує в собі досить багато різнопланових професій, в тому числі і “нетехнічних”. Школяр, який вступає до Вузу, часто про це навіть не підозрює. Якщо Ви хочете отримати майбутню професію у сфері ІТ галузі   але не знаєте який вибрати ВНЗ ??? Польсько – Японська школа комп’ютерних технологій  саме той вуз у якому Ви зможете вибрати майбутню професію за напрямками : Інформатика , Дизайн , Мистецтво нових медіа – Графіка , Інформаційний менеджмент , Мистецтво нових медій – Графіка і це більше ніж 25 різних спеціальностей .

Наші контакти: